Menu
Your Cart

Ecolab

Ecolab
Ecolab

Dünyanın dört bir yanındaki otellerden, restoranlardan ve sağlık tesislerinden yiyecek ve içecek tesislerine, üretim tesislerine ve elektrik tesislerine kadar dünyanın önde gelen şirketlerinin çoğu bilimsel uzmanlık, sınıfının en iyisi teknolojiler, veri odaklı içgörüler ve kişiselleştirilmiş hizmet sunmak için Ecolab'a güveniyor.


Ecolab; Tekstil Ürünleri Bölümü ticari çamaşırhane operasyonlarının karmaşık ihtiyaçlarını karşılayan ürünler, sistemler ve hizmetler sağlar. Müşterilerin büyüklük, teknoloji ve servis ihtiyaçları açısından farklı olduklarının bilinciyle Ecolab, tekstil kiralama ve endüstriyel çamaşırhaneler için "Tekstil Ürünleri Bölümünü" oluşturmuştur, bu bölüm tesis içi çamaşırhanelerin ihtiyacını karşılayan “Kurumsal Bölümü" tamamlayıcı niteliktedir. Ecolab sektörde benzeri olmayan kapsamlı ve çeşitli çözümleriyle çamaşırhane sorunlarına eksiksiz bir yaklaşım sunar.  


DÖNÜŞÜM LAUNDRY A.Ş. olarak Müşterilerimizin kusursuz temizlik sonuçları ve sürekli artan hizmet kalitesini almasını sağlamak için, tesislerimizde hijyen güvenliği ve ekolojik sürdürülebilirlik konularında zorlu talepleri karşılamaktayız, bu talepleri karşılamak adına Ecolab’ın bilgisayar destekli tam otomatik dozaj sistemleri ve son teknoloji ürünlerini kullanmaktayız.Endüstriyel çamaşırhane yazılımı Çamaşırhane yönetim yazılımı Barkodlu çamaşırhane çözümü