Menu
Your Cart

Ütüleme Katlama ve Paketleme

Ütüleme Katlama ve Paketleme

Ütüleme ve Paketleme hizmetimiz yüksek standartlı silindir ütü sistemiyle yapılmaktadır. Ayrıca tesisimizde buharlı ütü ve pres ütü de bulunarak özel ütülemeler için kullanılmaktadır. Dönüşüm Laundry Hizmetleri Endüstriyel yıkama hizmeti yanında kişilere özel kıyafet yıkama hizmeti de vermekteyiz. Otel tekstili yıkama alanındaki profesyonel hizmet anlayışımızı bireysel kullanıcılara da açmaktayız.

Konaklama sektöründe misafirlere odayı gösteren en önemli detayın nevresimlerinizin kusursuz ütülü olmasıdır. Son model silindir ütümüz ile bu kaliteyi arayan otel, yurt, huzur evi, vb. konaklama hizmeti veren işletmelerimizi hizmetimizi denemeye davet ediyoruz.

En fazla 4 kat katlama sistemimizle ürünlerde oluşacak kat izleri minimum seviyede olurken ütü kalitesini ortaya çıkarmaktadır.

Ürünleriniz şeffaf paketleme ve tam kurutma yapılarak uzun süre raflarda saklanabilmektedir.

Otel, Yurt , Restoran ve Düğün Salonu olmak üzere çok geniş bir iş kapsamı ve geniş müşteri portföyüne hitap etmekteyiz. 

Artık bireysel kullanıcılarından bizden hizmet alabilmelerine imkan ve olanak sağlamak için yatırım alanımızı genişletiyoruz. 

Endüstriyel çamaşırhane yazılımı Çamaşırhane yönetim yazılımı Barkodlu çamaşırhane çözümü