Menu
Your Cart

Endüstriyel Yıkama

Endüstriyel Yıkama

Okul, otel, fabrikalar ve restoranlara ait çamaşırları yıkama hizmeti veren firmamız, çamaşırlarınızı iş yerinizden kendisi teslim alarak fabrikaya getirir. Bu andan itibaren yoğun ve titiz bir çalışma başlar. türlerine göre ayrılan çamaşırlar yıkama makinalarımızda gerekli işlemleri görür. Her müşterimizin çamaşırı ayrı makinelerde yıkanır.

Dönüşüm Laundry kendi tesislerinde alanında uzman ekibimiz tarafından talimatlara uygun olarak yapılır. Yapılan işlemlerde tekstiliniz, yıpranmaz ve renk kaybı yaşamaz. Her tür otel tekstil ürünlerin Dönüşüm Laundry güvencesiyle ilk günkü haline kavuşur. Dünya standartlarını ve gelişen teknolojiyi takip eden hizmetler sunuyoruz. Çevreye duyarlı, son teknolojiye uygun malzemelerle profesyonel makinalar tarafından yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel ekibimiz tekstilleri kumaşının türüne göre ayrılarak yapılmaktadır. Üzerindeki lekelerin cinsi ve yoğunluğuna dikkat ederek büyük bir özenle yıkama işlemini gerçekleştirir. Tekstillerinizin zorlu lekeler için özel incelemeler yapılıp lekeye özel çözümler üretmekteyiz. 

Kurutulan ve ütüleme işleminden geçirilen ürünler düzgün biçimde katlanıp paketlenmek için hazır hale getirilir. Paketlenen ürünler teslim alındığı saatten en geç 24 saatten kısa sürede tamamen alındığı yere servis edilir..

Endüstriyel çamaşırhane yazılımı Çamaşırhane yönetim yazılımı Barkodlu çamaşırhane çözümü